Mazadlá a vazelíny

Mazadlá a vazelíny sa najčastejšie používajú v strojárstve a priemyslu, čo znie úplne logicky, pretože sú to odvetvia založené na fungovanie ťažkých strojov a rôznych mechanizmov. Základným účelom mazadiel a vazelín je miesto ošetriť, zamedziť drhnutie a vysokému trenie styčných plôch. Správny výber mazadlá a jeho efektívne aplikácie dokáže spôsobiť rapídne zníženie trenia a tým šetrí životnosť strojov a energiu, vyloženú na ich prevádzku.
Ak však potrebujeme ošetriť skorodované trecie plochy a spoje, obyčajné mazadlo nám nepostačí. Tu je najprv dôležité zbaviť sa hrdze a tým dôjde k uvoľneniu. Veľmi účinným prípravkom na ošetrenie silne skorodovaných miest je hlubokopenetrační uvoľňovač zahrdzavených spojov RUST OFF. Prípravok RUST OFF vďaka zmesi rozpúšťadiel, špecifických penetračných prísad a nízkemu povrchovému napätiu penetruje hlboko medzi povrchmi, ktoré je potrebné uvoľniť a to aj zo silne skorodovaných stavov. Prípravok RUST OFF je jednotkou na trhu medzi výrobkami s rovnakým účelom, jedná sa o špecializovaný produkt, ktorý má zmäkčujúci účinok na organické látky, pomaly sa odparuje a je ideálny pre všetky pracovné sektory. Tento prípravok má široké uplatnenie ako v priemysle, tak v domácnosti alebo pri prevádzkovaní hobby. Všetci, ktorí majú čo dočinenia s mechanickými zažízeními a potrebujú je uvoľniť, by mali mať hlubokopenetrační uvoľňovač RUST OFF pri ruke. Uvoľňovač hrdze zjednoduší prácu nejednému automechanikovi, inštalatérovi či Zámočníkovi. Použitie tohto prípravku je veľmi jednoduché, funguje ako aerosól. Zmes stačí nastriekať na postihnuté miesta a vyčkať niekoľko minút, než sa dostaví výsledok.
Vymeňte nespoľahlivé a nefunkčné petrolejovej spreje za kvalitný a vysoko účinný uvoľňovač zahrdzavených spojov Faren RUST OFF.

Zobrazený jediný výsledok