Čistenie kávovarov

Do kaviarní a cukrární chodíme často aj preto, že si chceme pochutnať na naozaj dobrej káve. Ak doma nevlastníme kávovar, tak výbornú kávu ako v kaviarni doma jednoducho urobiť nedokážeme. Pravá káva nie je to, že horúcou vodou zalejeme kávový prášok v hrnčeku. Pravá a dobrá káva sa pripravuje v špeciálnych kávovaroch, v ktorých môžeme pripraviť výbornú kávu na rôzne spôsoby.
Používanie kávovaru či už doma alebo v reštauračnom prevádzke so sebou tiež prináša pravidelnú údržbu a čistenie. Ako všetci vieme, káva má silné farbiace účinky a preto je nutné kávovar pravidelne čistiť od kávovej usadeniny a zvyškov kávy. Firma Faren vyvinula naozaj účinný odstraňovač kávových usadenín BREAK. Tento prípravok má kvapalnú formu a je ideálny na odstraňovanie všetkých foriem karbonických usadenín z pákových kávovarov. Použitím prípravku na čistenie kávových usadenín nie je potreba ďalšie mechanické čistenie, výborný výsledok dosiahneme už po niekoľkých sekundách pôsobenia. Je univerzálny. Môžeme ho použiť ako pre čistenie trysiek, hláv, držiakov filtrov, tak na iné povrchy v kuchyni, ktoré potrebujeme odmastiť (rúry na pečenie, opekanie, digestory, sporáky …). Prípravok BREAK je hygienicky nezávadný a spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť v potravinárskych prevádzkach.
Spolu s odstraňovačom kávových usadenín sa na údržbe kávovarov a varných kanvíc zásadne podieľa viacúčelový odstraňovač vodného kameňa Faren DESCALER. Vodný kameň je príčinou mnohých nefunkčných spotrebičov v domácnosti. Odstraňovač vodného kameňa DESCALER účinne odstráni vodný kameň aj z parných rúr, práčok, žehličiek, sprchových hláv apod. Použitím prípravku DESCALER zvyšujeme životnosť spotrebičov a šetríme energiu, vynaloženú na ich prevádzku.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky