Technické spreje a oleje

Vo všetkých technických oblastiach ako je priemysel, strojárstvo, autoservisy, motorizmus, údržba a i. Sa všetci stretávame s občasnou alebo pravidelnou nefunkčnosťou strojov a ich zlyhanie, zadrhávanie mechanizmov a rôznych zariadení. Aby mechanizmy fungovali tak ako majú, je potreba je premazávať a čistiť od usadení, nečistôt a hrdze. Tým, že udržujeme mechanizmy a predovšetkým ich trecie plochy v bezchybnom stave, predlžujeme životnosť strojov a znižujeme náklady na energiu.
Technické spreje a oleje Brunox sú vysoko kvalitné prípravky so schopnosťou postihnuté miesta vyčistiť, namazať a zároveň ich chrániť proti korózii po dobu niekoľkých mesiacov. Napr. Brunox IX50 konzervačné sprej na reťaze je polyfunkčný výrobok, ktorý zároveň premazáva a chráni proti korózii. Tento mazací prostriedok vytvára ochranný film znášajúce vysokú záťaž a je určený pre náhony, reťaze, lanovody, vodiace koľajnice, náradie, vozidlá a prístroje a zariadenia rôzneho druhu.
Pre majiteľov a milovníkov starých zbraní je určený Brunox sprej na čistenie zbraní, ktorý čistí, maže a chráni všetky kovové súčasti, odstraňuje vlhkosť a zvyšky prachu (výrobok je certifikovaný skúšobňou armády ČR).
Ochrana proti korózii v extrémnych podmienkach, ako je pôsobenie dažďa, vetra a slanej vody v námornej doprave, je veľmi sťažená práve pôsobením vonkajších vplyvov. Brunox IX100 konzervačné sprej je vyvinutý práve pre extrémne a sťažené podmienky. Tento prípravok utvorí voskový ochranný film, ktorý je nelámavej, zostáva kompaktný a vytvára vysoko hodnotnú konzerváciu všetkých kovových častí.
Ak chcete účinne riešiť ochranu strojov a mechanizmov, kúpte si technické spreje a oleje od firmy Brunox. V ponuke ďalej nájdete antikorózny, mazací a čistiaci TURBO sprej, EPOXY konvertor hrdze, prípravok na servis tlmičov a pružín, ochranný mazací prostriedok LUBRA-FOOD vhodný do potravinárskeho priemyslu. Od firmy Faren tu nájdete sprej pre zinkovanie za studena, zinok pre retušovanie, ochranný prostriedok Faren Galvex pred hrdzou a oxidáciou, leštenku oceľou i.

Zobrazených 1–12 z 36 výsledkov