Hygiena prostredie

Podľa tradičného čínskeho učenia je čistota v dome či byte zárukou pozemského šťastia. Či už tomu veríme alebo nie, ak máme v dome čisto a upratané, tak nejako sa nám lepšie dýcha, cítime sa sviežejšie a plní energie. Nie nadarmo sa hovorí, že vykonávame ak upratovanie v našom dome, vykonávame ho aj v našej mysli.
Ak sa chceme riadiť vyššie spomínaným heslom a pustíme sa do naozaj generálneho upratovania, čoskoro narazíme na špinu a nečistoty, ktoré bežným čistiacim prostriedkom stoklas odolávajú. Jedná sa predovšetkým o mastnoty, usadeniny, vodný kameň, zaschnuté škvrny, sadze a ostatné odolné nečistoty vzniknuté pri bežnej prevádzke domácnosti, dielne, priemyslu či potravinárskom prevádzky. Veľmi účinným a univerzálnym prostriedkom na odstránenie škvŕn je napr. Viacúčelový čistič a odmasťovač Faren 100 USI. Odmasťovač 100 USI spoľahlivo zlikviduje akékoľvek nečistoty, nenapadá kovy, plasty ani žiadne ďalšie povrchy. Zvládnu vyčistiť aj silne znečistené motory! Veľmi dobre sa uplatní napr. V priemysle pri čistení a odmasťovanie strojov, železných dielov a rôznych mechanizmov, v domácnostiach, pri kempovaní alebo v potravinárskom prevádzke. Pre sklo a keramiku krbov sa výborne hodí čistiaci prostriedok Fireglass, ktorý počas niekoľkých minút odstráni aj tie najnáročnejšie smogovej šmuhy, krusty sadzí a tukov a to všetko bez zanechania akejkoľvek mastnoty. Ťažkosti s vodným kameňom vám pomôže vyriešiť unikátny odstraňovač vodného kameňa z vodovodných batérií obsahujúce kyselinu citrónovú, ktorá je vysoko účinná pri odstraňovaní anorganického depozitu (cement, hrdza, vodný kameň ..) a zároveň ošetrovaný povrch nepoškodí. Veľkou novinkou je však kvapalný konvertor hrdze, ktorý rieši problém korózie úplne revolučným spôsobom. Prípravok ošetrovaný povrch pasivuje a premieňa korózii na stabilný organický kov. Železo tak nevyžaduje ďalšie ošetrenie a je pripravené k ďalšiemu natieraniu.
Ak hľadáte vysoko účinné prípravky pre špecifické použitie ako je napr. Odstránenie kávových usadenín z kávovarov, použitie špeciálne pre rôzne odvetvia (potravinársky alebo priemyselný prevádzku) a alebo čistiace prostriedky univerzálne, všetko nájdete na jednom mieste – na našich stránkach e-shopu.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky