Rozpúšťadlá

Rozpúšťadlá majú široké spektrum využitia v mnohých oblastiach ľudského života. Bežne sa rozpúšťadlá využívajú v strojárenstve, v kovoobrábacích dielňach, v sektore klimatizáciou, petrolejárskom priemysle, lodeniciach, pred nátery všetkého druhu – teda v priemysle aj v domácnostiach. Typickým spôsobom použitia rozpúšťadla je odmastenie kovov pred nátermi alebo pred ich ďalším spracovaním.
Nehorľavé rozpúšťadlo Faren ABISOL sa vyznačuje účinným rozpustením nežiaducich látok bez zanechania akýchkoľvek zvyškov. Rozpúšťadlo Faren ABISOL sa uplatňuje všade tam, kde zlyhali všetky pokusy ostatných rozpúšťadiel. Spôsoby použitia tohto druhu rozpúšťadlá sú značne flexibilné. Predmet odmastenie možno ponoriť priamo do kúpeľa, umývať dynamickým prietokom, vystaviť pôsobeniu pár alebo použiť v ultrazvukových nádržiach. Veľmi dobre sa osvedčil v oblasti klimatizáciou.
V potravinárskom prevádzke je úplnou jednotkou alkalický odmasťovač Faren STRONG HAND, ktorý si poradí s vysoko odolnými nečistotami, ktoré sa bežne vytvára v potravinárskych prevádzkach ako sú mastnoty, tuky a oleje. Pri vysokých teplotách sa tuky a oleje spaľujú a karbonizuje a vytvára tak súčasne s prachom krustu s extrémnou priľnavosťou. Hrubá vrstva takých nečistôt sa veľmi ťažko odstraňuje, nehľadiac na riziko vzniku baktérií a plesní. Prípravok účinne odstraňuje akékoľvek nánosy a nezanecháva žiadne zvyšky ani pachy. Produkt je biologicky rozložiteľný a nehorľavý, čo je jeden zo základných požiadaviek použitie v závode pri vysokých teplotách.
Ak si chcete aj vy vyskúšať účinky rozpúšťadla ABISOL alebo odmasťovače STRONG HAND vo vašej dielni, kôlni alebo kuchyni, môžete si objednať menšie balenie prípravku pre vašu domácnosť. Rozpúšťadlá a odmasťovače Faren vám pomôžu vyhrať nekonečný zápas s nežiaducimi látkami a nečistotami.

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov