Upchatý odpad

Upchatý odpad sa čas od času objaví v každej domácnosti. Voda v dreze alebo umývadle pomaly odteká a pri spláchnutí záchodu začne voda nebezpečne stúpať. To je znamenie, že odpad v umývadle alebo v záchode je upchatý. V odpadovom potrubí sa zhromažďujú odolné nánosy tukov, bielkovín, škrobov, vlasov, celulózy, vápna, vodného a močového kameňa, papiera i hygienických potrieb. Môžete upchatému odpadu čiastočne predísť používaním ochranných sitiek do umývadiel a drezov, avšak občasnému upchatiu odpadu úplne nezabránite.
Než sa pustíte do demontáže odpadového potrubia, vyskúšajte najprv náš vysoko účinný prípravok na rozpustenie upchávok v odpade. Odstraňovač upchatých odpadov Faren MELT je vyrobený s vysokou mierou koncentrácie kyseliny sírovej a inhibítorov korózie, ktoré v niekoľkých málo minútach uvoľní zanesené potrubia. Prípravok na odstránenie upchatých odpadov nepoškodzuje materiály odpadového potrubia, ani tesnenie z umelej hmoty či gumy. Vďaka jeho vysokej účinnosti dokáže rozpustiť aj hlboko uložené upchávky prekryté vodou (pretečie).
Pri práci s prípravkom Faren MELT Nezabudnite dbať na zvýšenú opatrnosť, používajte ochranné rukavice, dostatočne vetrajte a vyvarujte sa prílišnému približovanie tváre ku koncentrátu počas pôsobenia. Uchovávať prípravok mimo dosahu detí je samozrejmosťou. Fľaša je chránená dvojitým bezpečnostným uzáverom.
Prípravok Faren MELT sa uplatní nielen v domácnostiach, ale aj vo všetkých prevádzkach, kde sa používa sanitárna keramika a je nutné ju udržovať funkčný a čistú. Prípravok na odstránenie upchatých odpadov vám poskytuje prvú pomoc pri nepriechodnosti potrubia a tiež šetrí peniaze za inštalatérske služby.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky