Osobná hygiena

Umytím rúk bežným mydlom zlikvidujeme až 200 milióna baktérií. Čo ale, keď narazíme na znečistenie, ktorá proste bežným mydlom umyť nejdú? Sami ste sa s tým už určite stretli. Idete opravovať auto a či už sa vám to podarí alebo nie, vrátite sa domov s poriadne špinavými rukami. Vezmete mydlo, pustíte teplú vodu a … nič. Akoby ste to ani neskúšali. A čo potom ruky postriekané lepidlom, atramentom alebo silikónom a tmelom?
Každý domáci kutil alebo záhradkár by mal mať v zásobe aspoň jednu špeciálnu abrazívne pastu na umývanie rúk. Abrazívne gély a pasty dokážu odstrániť silne zažranú špinu aj bez použitia vody! Veľký dôraz pri výrobe prípravkov na umývanie extrémne znečistených rúk je kladený na jeho vyvážené zloženie tak, aby boli schopné dôkladne odstrániť špinu a zároveň chrániť a byť šetrné k pokožke rúk.
Abrazívne gél Faren GELOXAN prešiel schválením amerického Úradu pre potraviny a lieky a úspešne odstraňuje všetky typy znečistenia. Tento produkt získava tekutosť pri kontakte s teplou pokožkou a vďaka prísadám z pomarančovej kúry eliminuje zápachy (olej, benzín, ryby …). GELOXAN je obohatený o výťažky z kokosových orechov, teda ruky chráni a vyživuje. Vysoko účinná abrazívne zložka sa získava z dreva, ktoré sa špeciálne spracováva v rastlinnú múku zbavenú celulózy. Nespôsobuje poškriabaniu, ani upchatie odpadov.
Rovnako šetrná k pokožke rúk je abrazívna pasta na umývanie rúk Faren ROYAL, ktorá je navrhnutá hlavne pre oblasť strojárstva, autoservisy, pneuservisy, stavebníctvo, tlačiarne, domácnosti a iné činnosti v údržbe. Produkt neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, skladá sa zo surovín prírodného pôvodu, má neutrálne pH a je príjemne parfumovaný.
Zatočte sa zažranú špinou na vašich rukách a nechajte si ošetriť ich pokožku abrazívnymi prostriedkami na umývanie extrémne znečistených rúk radu Faren.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky