O nás

MPO Distribuce s.r.o. velkoobchod maloobchod domácí a průmyslové chemie.

Zaujaly Vás naše značky a produkty

rádi byste se podíleli na jejich prodeji nebo zařadili produkty do nabídky Vašeho obchodu nebo e-shopu ? Neváhejte nás kontaktovat.

Spoločnosť bola založená v r. 1969 a v súčasnosti je jedným z hlavných výrobcov na európskom trhu s chemickými produktmi, prevažne na ekologickej báze. FAREN získal v priebehu niekoľkých rokov štatút nadnárodnej spoločnosti s vlastnou sieťou distribútorov takmer po celém svete. Je držiteľom certifikátu ISO 9001a pôsobí v Európe prostredníctvom svojich vlastných pobočiek a výhradných distribútorov a predajcov. 

Sídlo firmy sa nachádza len pár kilometrov od Varedo Solaro, severne od Milána, zahŕňa administratívne a prevádzkové kancelárie, laboratória pre vlastný výskum a riadenie výroby, výrobu a sklady. Výrobný komplex bol navrhnutý špeciálne pre výrobu výrobkov pre tretie strany a je považovaný za jeden z najmodernejších a najefektívnejších v Európe na výrobu priemyselných chemických produktov. Celková rozloha firmy je 57000 m2 z toho 32500 m2 plochy je zastrešená. Výrobný závod patrí k nejmodernejším a nejlepšie vybaveným v Európe. Zo skladov o rozlohe 13000 m2 se denne vyexpedujú stovky ton produktov do celého sveta.

Továreň má modernú výrobnú platformu, ktorá je schopná produkovať viac ako 45.000 ton výrobkov za rok. Výrobný cyklus je plne automatizovaný v každej fáze. Od nákupu surovín, cez spracovanie až do okamihu expedície. Automatické zariadenie na výrobu aerosolov bolo koncipované tak, aby zabezpečilo značnú flexibilitu výroby a uspokojilo akúkoľvek potrebu, a to ako v množstve, tak aj vo forme.

Z bohatého sortimentu, ktorý dnes predstavuje viac ako 700 druhov výrobkov, Vám ponúkame vysoko kvalitné produkty pokrývajúce všetky potreby čistenia, dezinfekcie, hygieny a povrchových úprav.